kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. Obsługi Klienta Call Center

Poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta w naszym dynamicznym dziale sprzedaży. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny/a i chcesz się rozwijać, to miejsce dla Ciebie! Twoim głównym zadaniem będzie profesjonalna obsługa klientów przez telefon, udzielanie niezbędnych informacji oraz pomoc w rozwiązywaniu ich problemów. Oprócz tego, będziesz odpowiedzialny/a za pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o obecnych, w tym pilnowanie dokumentów związanych z procesem sprzedażowym.

Dział, w którym będziesz pracować, jest związany z finansami i ubezpieczeniami, co daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w tej branży.

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych klientów
- Profesjonalna obsługa klienta przez telefon
- Udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów klientów
- Kompleksowa obsługa dotychczasowych klientów
- Dopilnowanie przesyłania dokumentów przez klientów
- Analiza indywidualnych potrzeb finansowych klientów
- Dopasowanie oferty do potrzeb klienta
- Wsparcie w przygotowaniu wymaganych dokumentów
- Opieka nad klientem na każdym etapie procesu sprzedażowego

Czego oczekujemy:

- Znajomości podstawowych programów pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
- Świetnych umiejętności komunikacyjnych
- Chęci do szybkiego przyswajania wiedzy
- Zdolności do rozwiązywania problemów i działania pod presją
- Samodzielności i dobrej organizacji pracy
- Doświadczenie w obsłudze klienta, zwłaszcza w branży finansowej lub
- ubezpieczeniowej, będzie mile widziane, ale nie jest konieczne.

Oferujemy:

- Pracę zdalną, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca
- Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego harmonogramu
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
- Przyjazną atmosferę w młodym, wspierającym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany/a, czekamy na Twoje CV!
Prosimy o przesłanie go na adres e-mail: cv@odzyskajsrodki.pl.
Czekamy na Ciebie!

Telefon :
XXX-XXX-XXX pokaż
cv@ pokaż
Wyświetleń :93