kategoria: Praca » Dam

Dam Prace Szlifierz

Stanowisko: Szlifierz

Poszukujemy osoby na stanowisko szlifierza w naszej firmie zajmującej się obróbką metali i malowaniem proszkowym.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie powierzchni metalowych przed malowaniem proszkowym.
  • Szlifowanie i wygładzanie powierzchni zgodnie z wymaganiami technicznymi.
  • Kontrola jakości wykonanej pracy.
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane.
  • Umiejętność obsługi narzędzi szlifierskich i innych urządzeń pomocniczych.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Dobra organizacja pracy i punktualność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro.artprocolor1@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numer: 729 854 000

Miejsce Pracy : Komorowo koło Ostrowi Mazowieckiej Twoje zgłoszenie!

Telefon :
729 XXX XXX pokaż
Wyświetleń :71