kategoria: Praca » Dam

Pracownik Operacyjny Serwisu

irma TARGOR-TRUCK Sp. Z o.o. - poszukuje pracownika na stanowisko:

Jeśli jesteś byłym kierowcą kat C+E i chcesz podjąć pracę na w przyjaznym
i wspierającym zespole, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:
Pracownik operacyjny warsztatu samochodowego, będzie wykonywał czynności związane z pracą w serwisie w zakresie współpracy z mistrzami warsztatu i działem transportu.

Zakres obowiązków:
• Kontrola wyposażania naczep samochodowych.
• Wykonywanie czynności związanych z podstawianiem samochodów ciężarowych i naczep
do serwisu
• Wyprowadzanie samochodów z serwisu na parking
• Współpraca z mistrzami warsztatu i działem transportu

Wymagania:
• Prawo jazdy kat C+E
• Zaangażowanie i operatywność
• Pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
• Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

CV proszę kierować na adres mailowy : rekrutacja@targor-truck.pl z dopiskiem
" Pracownik operacyjny serwisu"
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w renomowanej firmie z branży transportu międzynarodowego!
Prosimy też o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych przeze mnie dobrowolnie w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Administratora danych osobowych tj. TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Ławy 97 07-411 Rzekuń, NIP: 758-20-45-405 ("TARGOR-TRUCK") w odpowiedzi na zamieszczone przez TARGOR-TRUCK ogłoszenie na podstawie art. 6 pkt. 1 ust. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE". W przypadku braku powyższego oświadczenia oferta pracy, oraz zawarte w niej dane osobowe nie będą przetwarzane i zostaną usunięte. Więcej na https://targor-truck.pl/wp-content/uploads/2024/01/polityka-prywatnosci.pdf

Telefon :
517XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :40