PRACOWNIK /-CZKA DS. ROZKROJÓW - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK /-CZKA DS. ROZKROJÓW

TWOJE ZADANIA:
- Opracowanie planów rozkrojów płyt zgodnych z obowiązującym harmonogramem produkcji paczek meblowych w fabrykach (bieżące zapotrzebowanie, realizacja serii 0)
- Optymalizacja planów rozkrojów płyt z uwzględnieniem oczekiwanej wydajności oraz poziomu odpadu produkcyjnego na węzłach cięcia.
- Przygotowywanie symulacji efektywności materiałowej
- Planowanie obciążenia na węzłach cięcia zgodnie ze zdolnością maszyn
- Sporządzanie list transportowych dedykowanych magazynom płyty na bazie zarezerwowanych do wykonania rozkrojów płyt
- Aktualizacja baz danych dedykowanych obszarowi cięcia w wymaganych zakresach zgodnie z obowiązującymi standardami

TWÓJ PROFIL:
- Wykształcenie min. średnie - techniczne
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Znajomość pakiet MS Office, w tym Excel w stopniu średniozaawansowanym
- Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji lub technologii
- Zaangażowanie w wykonywane zadania i dobra organizacja pracy
- Wyobraźnia przestrzenna i kreatywność

KORZYŚCI:
- Możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola Żółty Słonik dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
- Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Możliwość dołączenia do programu Multisport
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 364 159
Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=12608a965c244c8ab6e24c9243fb8368

Telefon :
691XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :30