Pracownik drogowy/Brukarz z niemieckim i prawem jazdy - Bawaria

Niemiecka firma działająca w branży elektrotechnicznej zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik drogowy/Roboty ziemne

Miejsce pracy: Bawaria-Deggendorf, Rosenheim, Landshut, Burghausen, Nurnberg

Zadania:

·         Prowadzenie i obsługa sprzętu i maszyn do robót ziemnych,

·         Wykonywanie prac asfaltowych i drogowych,

·         Budownictwo rurociągowe i drogowe.

Wymagania:

·         Pożądane ukończone szkolenie zawodowe w sektorze budowlanym,

·         Doświadczenie jako pracownik drogowy/brukarz,

·         Czytanie planów i rysunków technicznych,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Znajomość języka niemieckiego min A2.

Gwarantujemy:

·         Umowa o pracę na czas nieokreślony,

·         Wspólnie uzgodnione świadczenia dla branży budowlanej (premia świąteczna, wynagrodzenie urlopowe),

·         Jedna płatna podróż do domu miesięcznie (0,40 euro za kilometr),

·         Zakwaterowanie jest zapewnione/opłacone przez pracodawcę,

·         Dzienna dieta 28 euro za dzień roboczy- zwolniona z podatku.

·         Stawkę od 17,30 do 18,15 euro brutto,

·         Odzież ochronną i narzędzia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DROGI” – na pewno oddzwonię!

Lokalizacja:
Telefon :
536XXXXXX pokaż
mb@ pokaż
Wyświetleń :125