Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Praca dodatkowa / sezonowa

Pracownik winnicy Francja

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Stanowisko pracy:

Pracownik sezonowy - praca w winnicy

Twój zakres obowiązków:

  • zbiór winogron,
  • przycinanie krzewów,
  • składowanie gron do koszy,
  • przenoszenie do miejsca zbiórki.

Co oferujemy:

  • stawka 11,65€/h brutto
  • + 10% dodatków
  • francuska umowa o pracę  – prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • praca na okres 2 - 3 tygodni
  • nadgodziny +25%
  • zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu
  • wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca
  • badania lekarskie po stronie pracodawcy

Osoby zainteresowane proszę o zapisanie się za pośrednictwem strony:

Kontakt: patrycja.sochacka@ecojob.eu

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej

Telefon :
785XXXXXX pokaż
patrycja.sochac pokaż
Wyświetleń :52