kategoria: Praca » Dam

monter sieci sanitarnych

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej
ENERGAS Sp. z o.o. Sp.k
ul. Warszawska 2
07-410 Ostrołęka
www.energas.pl
www.sklep.energas.pl
praca@energas.pl

tel. kont. 603057007; 606311274

           W związku z dynamicznym rozwojem firmy, dostarczającej usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa sieci i instalacji sanitarnych oraz handlu, poszukujemy kandydata na poniższe stanowiska:

- monter wewnętrznych i zewnętrznych sieci i instalacji sanitarnych;
- pracownik fizyczny do robót ziemnych;
- pomocnik przy pracach odtworzeniowych brukarskich;

Opis stanowiska:
- montaż sieci i instalacji gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
- współpraca z inżynierem budowy w zakresie bieżącego planowania prac i dostaw;
- obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych podczas wykonywania prac;

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
- niezbędne narzędzia do pracy;
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach oraz kursach;
- możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach;
- możliwość skorzystania z pakietu medycznego finansowanego przez pracodawcę.
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności z uwzględnieniem systemu premiowego miesięcznego i kwartalnego uzależnionego od wyników pracy;

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole;
- doświadczenie przy budowie sieci i instalacji np. gazowych, wod-kan,
- umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i technicznej (mile widziane).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@energas.pl.

lub w siedzibie firmy:

ENERGAS Sp. z o.o sp.k.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejski

Lokalizacja:
praca@ pokaż
WWW :www.energas.pl
Wyświetleń :179