kategoria: Praca » Dam

SPECJALISTA DS.BHP I INSPEKTOR PPOŻ

Firma TARGOR-TRUCK, jeden z leaderów branży transportowej w naszym regionie, poszukuje PRACOWNIKA NA STANOWISKO : SPECJALISTA DS. BHP I INSPEKTOR PPOŻ

OBOWIĄZKI

- koordynowanie i realizacja zadań związanych z zapewnieniem bezpiecznych
i higienicznych warunków pracy oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego w
Firmie
- opracowywanie i aktualizacja regulaminów, procedur, instrukcji z zakresu bhp oraz ocen ryzyka zawodowego,
- przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad
bezpieczeństwa i higieny pracy i ppoż
- organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych bhp, oraz z zakresu bezpieczeństwa pożarowego,
- przeprowadzanie kontroli stanu bhp i ppoż na stanowiskach pracy, apteczek pierwszej pomocy
- ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków w pracy i sporządzanie dokumentacji z nimi związanych
-prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy
- udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego.
- doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy
- inicjowanie i rozwijanie w Firmie różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy.
- wdrożenie wymagań kontrahentów oraz systemów ISO w zakresie BHP i ppoż
Sporządzanie sprawozdań do GUS Z-10

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok.
- znajomość obowiązujących przepisów BHP i PPOŻ
- umiejętność organizacji szkoleń oraz umiejętności komunikacyjne.
- prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie w pracy w w branży transportowej
- audytor wewnętrzny/ pełnomocnik ISO 45001

OFERUJEMY:
- atrakcyjnie wynagrodzenie
- zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- stałą pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego z dofinansowaniem szkoleń i kursów
- pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres: rekrutacja@targor-truck.pl z dopiskiem Specjalista BHP
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych przeze mnie dobrowolnie w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Administratora danych osobowych tj. TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Ławy 97 07-411 Rzekuń, NIP: 758-20-45-405 ("TARGOR-TRUCK") w odpowiedzi na zamieszczone przez TARGOR-TRUCK ogłoszenie na podstawie art. 6 pkt. 1 ust. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

W przypadku braku powyższego oświadczenia oferta pracy, oraz zawarte w niej dane osobowe nie będą przetwarzane i zostaną usunięte.
Więcej na https://targor-truck.pl/wp-content/uploads/2024/01/polityka-prywatnosci.pdf

rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :40