Elektryk/Automatyk z językiem niemieckim - Niemcy- delegacje

Niemiecka firma prowadząca projekty w zakresie elektrotechniki i automatyki na obiektach przemysłowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektryk/Automatyk

Wynagrodzenie: do 25 euro/h – w zależności od doświadczenia

Miejsce pracy: Niemcy- delegacje

Zadania:

·         Udział w projektach z zakresu elektrotechniki i automatyki,

·         Instalacja, montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych, urządzeń i maszyn,

·         Montaż podzespołów oraz montaż szaf sterowniczych i obudów,

·         Testowanie funkcji elektrycznych i przyjmowanie prac związanych z okablowaniem,

·         Analiza i korekta błędów.

Wymagania:

·         Ukończone wykształcenie zawodowe w zakresie elektrotechniki,

·         Idealne zdobyte już doświadczenia zawodowe w branży,

·         Techniczne pojęcie i zręczność,

·         Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziana wiedza i doświadczenie w zakresie systemów EMSR.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio pod pracodawcą,

·         Bezpłatne zakwaterowanie,

·         Nagrody, bonusy, dopłaty,

·         Możliwość wynajęcia auta służbowego.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ELEKTROTECHNIK” – oddzwonię!

Lokalizacja:
Telefon :
536XXXXXX pokaż
mb@ pokaż
Wyświetleń :164