kategoria: Praca » Dam

ASYSTENT PROJEKTANTA

Zajmujemy się usługami w zakresie projektowania, wykonawstwa sieci i instalacji sanitarnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent projektanta.

Zakres obowiązków: - udział w projektowaniu sieci i instalacji gazowych, - dbanie o jakość i terminowość wykonywanych projektów, - nadzorowanie kontaktu z urzędami i uzupełnianie braków.

Wymagania: - wykształcenie minimum średnie, - dobra znajomość programu AutoCAD, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - umiejętność pracy w zespole, - chęci do pracy, - prawo jazdy kat. B

Oferujemy: - stabilne zatrudnienie, - umowę o pracę na pełen etat, - niezbędne narzędzia do pracy, - szkolenia zawodowe w zakresie branży sanitarnej, - wysokie zarobki, - pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@mserwis24.pl

Mserwis24 Sp. z o.o.

ul. Targowa 11, 07-410 Ostrołeka

Telefon :
881XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :172