kategoria: Praca » Dam

Pracownik magazynu

LEDIN to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Tobolicach k.Ostrołęki.

Działamy w branży oświetleniowej od 2009 roku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Tobolice k.Ostrołęki

Nawiążemy współpracę z osobą, która będzie wykonywała prace magazynowe.

Twój zakres obowiązków:

·         wykonywanie prac magazynowych (m.in. oklejanie kartonów, przepakowywanie produktów, dokładanie towaru, dbanie o czystość itp.);

·         kompletowanie zamówień do wysyłki;

·         obsługa urządzeń magazynowych;

·         obsługa komputera;

·         inwentaryzacja towaru magazynowego;

·         rozmieszczanie towarów w magazynie na wyznaczonej powierzchni magazynowej i stałe uzupełnianie towaru na półkach;

·         przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu.

Nasze wymagania:

·         mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;

·         zdolności manualne;

·         sprawność fizyczna;

·         dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań.

Co oferujemy:

·         zatrudnienie na umowę o pracę od poniedziałku do piątku;

·         fajnych ludzi w zespole;

·         możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Zapraszamy do aplikowania! Prosimy o przesłanie CV na adres:

Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska Pracownik magazynu w tytule wiadomości.

Rozpatrzymy jedynie zgłoszenia opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO))."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LEDIN GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Tobolicach (k. Ostrołęki) przy ul. Dębowa 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu zakończenia rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż wymagany prawem. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@ledin.pl

n.fatyga@ pokaż
WWW :www.ledline.pl
Wyświetleń :63