Zatrudnimy mechanika ze znajomoącia diagnostyki komputerowej

Oscar Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma w branży samochodowej. Jeżeli interesujesz się motoryzacją, masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku dołącz do nas!

Praca dla: Mechanik samochodowy ze znajomością diagnostyki
Miejsce pracy: Ostrołęka

Zakres obowiązków:
diagnoza usterek
naprawa usterek w samochodach osobowych i dostawczych

Wymagania:
doświadczenie w diagnostyce układów elektroniki samochodowej mile wiedziana, ale nie jest to warunek obowiązkowy
umiejętność pracy w zespole,
dobra organizacja pracy,
umiejętność obsługi komputera,
zaangażowanie

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
umowę o pracę,
pakiet szkoleń branżowych,
niezbędne narzędzia do pracy,
wynagrodzenie zalezne od osiąganych wyników,
prywatny pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
oscar@carservis.pl lub do siedziby firmy: Ostrołęka, ul. Traugutta 59. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następujące treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, przez Oscar Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, przy ul Traugutta 59, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu."

Lokalizacja:
Telefon :
29 XXX XX XX pokaż
oscar@ pokaż
WWW :www.oscar.com.pl
Wyświetleń :171