kategoria: Praca » Dam

Zatrudnimy handlowca

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko HANDLOWIEC.

Zakres obowiązków:
- Obsługa Klientów firmy i ich aktywne pozyskiwanie,
- Stałe podnoszenie wiedzy nt. oferowanych przez firmę rozwiązań i technologii,
- Realizowanie procesu sprzedaży i przygotowywanie ofert dla Klientów wg obowiązujących standardów w firmie,
- Realizacja założonych planów sprzedażowych,
- Budowa i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,

Kogo szukamy?
Aktywnej, zaangażowanej i samodzielnej osoby, najlepiej ze znajomością branży IT i technologii Smart City. Koniecznie z doświadczeniem w sprzedaży B2B. Komunikatywnej, obowiązkowej, lubiącej pracę z ludźmi.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: kontakt@iphbms.pl do dnia 31.08.2022
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Telefon :
86 XXX XX XX pokaż
beatakosowska@ pokaż
WWW :www.iphbms.pl
Wyświetleń :81