Zatrudnię Sprzedawcę  w sklepie zoologiczno-wędkarskim w Różanie

Sprzedawca w sklepie zoologiczno-wędkarskim

Miejsce pracy: Różan ul. Gdańska 12 tel.: 728582043

praca@jusmar.eu

Opis stanowiska:

profesjonalna obsługa klienta aktywna

sprzedaż produktów fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę

obsługa kasy fiskalnej

dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów

rozładunek dostaw towarów dbanie o zatowarowanie sklepu

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

umiejętności pracy w zespole umiejętność

budowania zaufania i dobrych relacji z klientem

odpowiedzialność i zaangażowanie samodzielność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

motywujący system premii

zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń pracę w młodym zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja:
Telefon :
728XXXXXX pokaż
praca@ pokaż
WWW :Sprzedawca w sklepie zoologiczno-wędkarskim  Miejsce pracy: Różan ul. Gdańska 12 tel.: 728582043 praca@jusmar.eu Opis stanowiska:  profesjonalna obsługa klienta aktywna sprzedaż produktów fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowan
Wyświetleń :188