kategoria: Praca » Dam

Zatrudnię projektanta konstruktora

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Projektanta branży konstrukcyjnej

O firmie:
Firma WLKBUD oferuje szeroki zakres usług. Zajmujemy się projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem obiektów budowlanych, świadczymy usługi w postaci wynajmu dźwigów i wielu innych maszyn budowlanych oraz dostarczamy kruszywa z własnej kopalni. Profesjonalizm świadczonych usług oparty jest o kilkunastoletnie doświadczenie przy realizacjach obiektów przemysłowych, handlowych i inwentarskich na terenie całej Polski.

Zakres obowiązków:
- uczestnictwo przy projektowaniu od fazy uzgodnień, koncepcji, poprzez wykonanie projektów budowlanych, technicznych i wykonawczych
- sporządzenie obliczeń na potrzeby opracowywanych projektów
- koordynacja międzybranżowa

Stawiane wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunek budownictwo
- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w spec. konstrukcyjno-budowlanej
- min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta
- samodzielność i umiejętność radzenia sobie z presją czasu
- znajomość programów: AutoCad lub podobnych oraz pakietu MS Office - Word, Excel

Mile widziane:
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- znajomość programów: Autodesk Robot Structural Analysis, IDEA Statica, TEKLA Structures itp.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- pracę w zespole projektowym posiadającym wieloletnie doświadczenie
- możliwość zdobycia zawodowego doświadczenia i rozwoju osobistego
- uczestnictwo przy ciekawych projektach na terenie całej Polski
- pracę stacjonarną w biurze na terenie Ostrołęki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: mskrobanski@wilkbud.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WILKBUD Mariusz Wilk z siedzibą w: ul. Towarowa 1, 07-401 Ostrołęka (administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@wilkbud.com.pl

mskrobanski@ pokaż
Wyświetleń :49