kategoria: Praca » Dam

Zatrudnię Konsultanta - Sprzedawcę

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY
na stanowisko sprzedawcy - konsultanta do salonu jubilerskiego

Miejsce pracy: OSTROŁĘKA
Mamy ponad 50 salonów w całej Polsce, dowiedz się o nas więcej na stronie www.briju.pl

Wymagania:
- min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży/obsłudze klienta
- wiek min. 30+
- znajomości pakietu MS Office
- znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
- przyjęcia odpowiedzialności za powierzone mienie
- wysokiej kultury osobistej
- dyspozycyjności (zakończona edukacja)
- umiejętności negocjacji
- komunikatywności
- mile widziane odbyte szkolenie z zakresu technik sprzedaży
- gotowość do pracy zmianowej w tym również sobota i niedziela

Opis stanowiska/predyspozycje:
Do obowiązków sprzedawcy-konsultanta należeć będzie:
- aktywna sprzedaż oraz doradztwo
- budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
- realizacja złożonych planów sprzedaży
- obsługa kasy fiskalanej
- prawidłowa ekspozycja towaru i dbanie o estetykę salonu
- prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Oferujemy:
- atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych (biżuteria, zegarki)
- zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę (praca w systemie równoważnym)
- motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
- przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.
Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Proszę także o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833 z dn. 29.08.1997)

kierownik.ostro pokaż
Wyświetleń :61