kategoria: Praca » Dam

wystawianie aukcji internetowych

Firma IMAGE zajmująca się sprzedażą internetową, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
- tworzenie opisów do produktów, sprawdzanie stanu technicznego
- dbanie o sprawne wystawianie przedmiotów na aukcjach internetowych - portal Allegro.
- miejsce pracy Ostrołęka

Wymagania:
- umiejętność wystawiania aukcji na Allegro
- znajomość obsługi komputera,
- umiejętność szybkiego pisania na komputerze,
- płynne poruszanie się w internecie,
- jęz. angielski - stopień podstawowy,
- sumienność i staranność,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziana znajomość portalu aukcyjnego Allegro.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu umowa o pracę
- terminowe wynagrodzenie
- praca w dynamicznym i pozytywnie nastawionym zespole

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV proszę przesłać na adres pracaimage@wp.pl

z załączoną informacją : "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w przyszłych rekrutacjach na powyższe stanowisko lub inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

pracaimage@ pokaż
Wyświetleń :179