Wykończenia zewnętrzne/docieplenia/elewacje - praca bez delegacji

Firma budowlana zatrudni osoby do pracy przy wykończeniach, wykończeniach zewnętrznych, dociepleniach, elewacjach. Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Warszawa i okolice, Warka

Stawka: od 25 do 32 zł netto + premie

Zadania:

  • wykończenia zewnętrzne
  • montaż elewacji i dociepleń
  • obsługa elektronarzędzi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy elewacjach, wykończeniach lub dociepleniach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowie o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w zależności od doświadczenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Ekstra płatne nadgodziny dla chętnych
  • Badania wysokościowe na koszt firmy
  • Premie świąteczne, premie motywacyjne
  • Narzędzia i odzież roboczą
  • Pracę na miejscu, bez delegacji
  • Podwyżki po okresie próbnym i na dalszych etapach pracy

Zadzwoń i umów się na spotkanie lub rozmowę z kierownikiem, nr tel. 53*******68 (Kasia) lub napisz SMS o treści monter elewacji. Oddzwonię!

KRAZ 13 471

Telefon :
530XXXXXX pokaż
km@ pokaż
Wyświetleń :36