kategoria: Praca » Dam

Wulkanizator-praca w Niemczech

Niemiecka firma Austocenter Strehle e.K. poszukuje pracownika na stanowisko Wulkanizator

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0372

Miejsce pracy: Koetzschenbroder Str. 189, 01139 Dresden

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: wymiana i magazynowanie kół samochodów osobowych i transportowych, sprawdzanie ciśnienia w kołach, prace porządkowe

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- mile widziane wykształcenie zawodowe lub techniczne

- posiadanie prawa jazdy kat. B.

- mile widziane prawo jazdy kat. C.

- umiejętność pracy w zespole

- samodzielność, rzetelność i dokładność

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE:  od 1500 euro brutto

- wyżywienie – gwarantowany obiad

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
WWW :Gastamo.pl
Wyświetleń :70