Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Usługi » Inne

Usługi księgowo-kadrowe bez wychodzenia z domu

Usługi księgowo-kadrowe bez wychodzenia z domu

Witam, zajmuję się prowadzeniem obsługi księgowo-kadrowej małych firm. Oferuję sposób prowadzenia księgowości w sposób tradycyjny (dokumenty co miesiąc dostarczane przez klienta do biura) bądź zdalnie co polega na tym, że ….
- Na początku szacujemy ilość dokumentów i wspólnie ustalamy warunki współpracy.
- Podpisujemy umowę. Przygotowaną umowę, otrzymują Państwo mailem i odsyłają podpisaną w 2 egzemplarzach. Jeden egzemplarz wraca do Państwa z moim podpisem.
- dokumenty przesyłają Państwo w formie skanu, kurierem lub tradycyjną pocztą.
I tutaj są możliwe 2 opcje:
a) Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej np. zeskanowane do formatu pdf bądź w formie zdjęć (w tej formie współpracy oryginały faktur pozostaną w siedzibie Państwa firmy).
b) Wysyłają Państwo dokumenty pocztą tradycyjną lub kurierem albo też przygotowują dokumenty na 5-ty dzień miesiąca, a ja wysyłam po nie kuriera (w tej formie współpracy oryginały faktur będą przechowywane u mnie przez rok do dokonania rozliczenia rocznego następnie odsyłane do Państwa ).
- Wszelkie informacje o naliczonych podatkach do zapłacenia, składkach ZUS otrzymują Państwo w jednym mailu po zaksięgowaniu dokumentów.
- Deklaracje podatkowe, w tym. m.in. pliki JPK są wysyłane przeze mnie do urzędu skarbowego w wersji elektronicznej. Wszelkie konsultacje odbywają się przez internet (poczta e-mail, komunikatory internetowe) oraz telefonicznie.

Moja specjalność to:
- pomoc w założeniu działalności gospodarczej
- wysyłanie plików JPK
- rozliczenia roczne
- książka przychodów i rozchodów
- ryczałt
- VAT
- VAT rolnicy
- obsługa kadrowo-płacowa
Oferuję indywidualne podejście do klienta, każde zapytanie i problem szczegółowo analizuje i sprawdzam na bieżąco w przepisach aby mieć pewność, że wszystko bezbłędnie Ci przekazałam. Pragnę podzielić się z Tobą wszech ogromem specjalistycznej wiedzy. Zapraszam serdecznie do współpracy.
Kontakt: mariola.kurpiewska15@gmail.com
Tel. 696 108 000

Informacje dodatkowe :
Data dodania :16:51, 14-04-2019
Data wygaśnięcia :18:08, 01-06-2019
Wyświetleń :827