kategoria: Praca » Dam

Tynkarz/ Malarz - praca w Niemczech

Niemiecka firma budowlana poszukuje pracowników na stanowisko Tynkarz/ Malarz

Prosimy o podanie nazwy stanowiska oraz nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Nr referencyjny: 0267

Miejsce pracy: Monachium

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Zadania: praca przy tynkach zewnętrznych, prace malarskie, przygotowywanie podłoża pod malowanie, praca z tynkownicą

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie w pracach wykończeniowych

- dobra organizacja pracy, dokładność

- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE 1900 - 2000 euro brutto

- dodatki do wynagrodzenia na zakwaterowanie i wyżywienie

- zakwaterowanie zapewnione (płatne)

- praca w grupach (1 osoba w grupie znająca j. niemiecki)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
14 XXX XX XX pokaż
gastamo.job.ser pokaż
Wyświetleń :60