Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

TOKARZ OPERATOR FREZARKI KONWENCJONALNEJ - PRACA

              Firma Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko:

Tokarz - Operator tokarki konwencjonalnej

Zakres obowiązków:

·         Obsługa maszyn konwencjonalnych, głównie tokarki, dodatkowo wiertarki oraz przecinarki (piły) taśmowej.

·         Dobór narzędzi oraz parametrów skrawania.

·         Produkcja detali zgodnie z dokumentacją techniczną (rysunkiem technicznym) tradycyjną metodą obróbki skrawaniem.

·         Mocowanie i ustawianie elementów, detali do obróbki.

·         Pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych.

·         Bieżące konserwacje oraz dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi.

Wymagania:

·         Praktyczna znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem.

·         Umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

·         Sumienność, dokładność i zaangażowanie.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę.

·         Praca w systemie jednozmianowym.

·         Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w systemie 150%.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biuro@hydro-instal.pl  z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 111. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.

2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.

3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.

4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.

5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl

Dane kontaktowe :
Telefon :
29-XXX-XX-XX pokaż
biuro@ pokaż
WWW :www.hydro-instal.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :12:36, 11-03-2024
Data wygaśnięcia :12:36, 25-03-2024
Wyświetleń :807