kategoria: Praca » Dam

Technik utrzymania ruchu/ Mechatronik - Niemcy

Niemiecka firma Microtech GmbH Electronic poszukuje pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu/ Mechatronik

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0325

Miejsce pracy: Oderstrasse 42, 14513 Teltow

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: konserwacja i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń w procesie produkcji, usuwanie usterek w urządzeniach, kalibracja i regulacja obwodów pomiarowych

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- wykształcenie techniczne – mechatronik, elektryk, mechanik lub monter maszyn i urządzeń

- mile widziane doświadczenie jako konserwator w przedsiębiorstwie produkcyjnym

- umiejętność czytania i sporządzania rysunku technicznego i schematów połączeń elektrycznych

- umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE 2300 - 2800 euro brutto

- dodatki za pracę na zmiany (0,36 euro/ h)

- praca od pon do pt, na dwie zmiany (poranna i nocna)

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
14 XXX XX XX pokaż
gastamo.job.ser pokaż
Wyświetleń :21