kategoria: Praca » Dam

Technik Mechanik Utrzymania Ruchu

Firma HR Wise Sp. z o.o. – firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inżynierskiej zajmującej się wsparciem w zakresie utrzymania w ruchu maszyn i urządzeń przemysłowych , poszukujemy pracownika na stanowisko:

(Miejsce pracy: Ostrołęka)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie bieżących oraz zleconych przeglądów w maszynach i urządzeniach produkcyjnych,
  • Prowadzenie prac prewencyjnych mających na celu utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych,
  • Ocena techniczna stanu urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • Bieżące raportowanie o wykonywanych przeglądach, konserwacjach w dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. techniczne ( preferowane: Mechanika),
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub innych działach technicznych,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę,
  • Motywujący system wynagrodzenia,
  • Szkolenia stanowiskowe dostosowane do zakresu obowiązków na stanowisku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenie i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacje@hrwise.pl

Lokalizacja:
Telefon :
532XXXXXX pokaż
justyna.kozak@ pokaż
WWW :https://www.hrwise.pl/
Wyświetleń :92