Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Usługi » Inne

Szybki kredyt gotówkowy na remont mieszkania

Szybki kredyt gotówkowy na remont mieszkania

Halo Ostrołęka! Czas na remont mieszkania! Get-Money.pl dysponuje atrakcyjnymi ofertami kredytowymi na remt domu lub mieszkania bez zaświadczeń o dochodach do 200 000 zł, bez wychodzenia z domu do 50 000 zł (przez Internet). Szybki kredyt na remont mieszkania to dobre rozwiązania finansowe, dzięki któremu szybko zdobędziesz środki na malowanie, tapetowanie, na nowe podłogi w mieszkaniu, na płytki i kafle do kuchni oraz do łazienki, na nowe meble do salonu, pokoju i kuchni, na firany, żaluzje, żyrandole i wyposażenie mieszkania - gotówkę na remont mieszkania.

Najlepszy kredyt gotówkowy na remont mieszkania, a może lepiej wybrać najkorzystniejszy kredyt na remont mieszkania lub pokusić się o pożyczkę ratalną do 60 000 zł na remont mieszkania? Który kredyt na remont mieszkania wybrać?

Zarówno kredyt gotówkowy czy pożyczkę ratalną można wykorzystać na wiele sposobów. Te udzielane w niższych kwotach można przeznaczyć np. na sfinansowanie remontu kuchni i łazienki, nowych podłóg do salonu czy mebli. Kredyt lub pożyczkę gotówkową w większej kwocie – wynoszącej kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych można wykorzystać do sfinansowania np. generalnego remontu mieszkania lub domu.

Na ten właśnie cel często przeznaczają pożyczkę gotówkową w kwocie 40 000 zł klienci, którzy odwiedzają Centrum Kredytowe Get-Money.pl – trzyosobowa rodzina. Pieniądze uzyskane dzięki pożyczce mają być wydane na remont kuchni, łazienki, salonu, sypialni i pokoju, w tym m.in. na nowe płytki, kafle, baterie do łazienki i do kuchni, wannę narożną, meble do kuchni, salonu, pokoju i sprzęt AGD oraz RTV. Zadłużenie chcą spłacać w miesięcznych ratach, nie dłużej jednak niż przez 5 lat. Dodać trzeba, że nasi klienci zakładają możliwość przedterminowej spłaty zobowiązania.

W rankingu porównujemy zarówno kredyty jak i pożyczki gotówkowe bankowe oraz pożyczki ratalne z firm pozabankowych. Sprawdź zatem, w którym banku otrzymasz kredyt gotówkowy na remont mieszkania na najlepszych warunkach na www.get-money.pl/aktualności/finanse/kredyt-gotówkowy-bez-zaświadczeń szybko, wygodnie przez Internet i bez zaświadczeń o zarobkach.

Dane kontaktowe :
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.get-money.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :06:51, 03-09-2018
Data wygaśnięcia :07:05, 14-12-2021
Wyświetleń :3415
Szybki kredyt gotówkowy na remont mieszkania Szybki kredyt gotówkowy na remont mieszkania Szybki kredyt gotówkowy na remont mieszkania