Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

Szklarz - pracownik produkcyjny - możliwość przyuczenia

Szklarz - pracownik produkcyjny - możliwość przyuczenia

Firma Starglass Sp. z o.o. - producent szkła zespolonego powiększa swój zespół.

Dołącz do ekipy  i zgłoś się do pracy na stanowisku:

Szklarz - pracownik produkcyjny (możliwość przyuczenia)

Miejsce pracy: Ostrołęka

Zadania:

  •        Praca na linii produkcyjnej

Oferujemy:

  •          Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,
  •          Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę,
  •          Życzliwą i wspierającą atmosferę,
  •          Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  •          Sprawny proces rekrutacji – zadzwoń pod podany niżej  numer lub prześlij nam swoje CV.  

Czego oczekujemy?

  •          Chęci do pracy i nauki,
  •          Pozytywnego nastawienia,
  •          Rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Kontakt:

Tel. 29  769 13 89

CV prosimy wysyłać na: biuro@starglass.pl lub składać osobiście w siedzibie firmy: Starglass Ltd Sp. z o.o. przy ul. Kołobrzeskiej 5, 07-401 Ostrołęka

Ważne:

Do CV prosimy dołączyć:

-              zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż

wymagany przepisami kodeksu pracy oraz sytuacji, gdy kandydat chce aby dane zostały zamieszczone w bazie kandydatów do pracy,

-              klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Starglass Ltd sp. z o.o. siedzibą w Ostrołęce, ul. Kołobrzeska 5 w celu uczestnictwa w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem/Zostałam poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane mogą być udostępniane instytucjom upoważnionym z mocy prawa oraz, że nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku."


INFORMACJE DODATKOWE:

1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest STARGLASS LTD SP. Z O.O. z siedzibą przy ul. KOŁOBRZESKIEJ 5,    w OSTROŁĘCE  (kod pocztowy: 07-401), tel: 29 769 13 89, adres e-mail: BIURO@STARGLASS.PL

2. Celem zbierania danych jest zawarcie umowy o pracę ( umowy zlecenia, dzieła) i dokonanie wszystkich niezbędnych czynności w celu realizacji tej umowy.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe zawarcie umowy. 5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy i czas obowiązkowej archiwizacji, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja:
Dane kontaktowe :
Telefon :
29  XXX XX pokaż
E-mail :
anna.rydzewska@ pokaż
Informacje dodatkowe :
Data dodania :10:29, 29-11-2022
Data wygaśnięcia :10:29, 08-12-2022
Wyświetleń :184