kategoria: Praca » Dam

Stolarz

Cena :
1 234,00 zł

Niemiecka firma BS Bertsch poszukuje pracowników na stanowisko Stolarz

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0500

Miejsce pracy: Erbach

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: montaż drzwi i drzwi wejściowych, montaż okien i ewentualnie żaluzji, montaż drewnianych fasad, montaż szklanych kabin prysznicowych.

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- wykształcenie kierunkowe

- odpowiedzialność i niezawodność

- doświadczenie w stolarce mile widziane

- samodzielność, dokładność, zręczność manualna

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: od 12,00 euro/ h brutto

- przewidziane dodatki do wynagrodzenia (dieta: 40 euro netto za przepracowany dzień)

- możliwe wyższe wynagrodzenie przy odpowiednich kwalifikacjach i po szkoleniu

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Lokalizacja:
Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :91