kategoria: Praca » Dam

sprzedawca-kasjer

Poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA-KASJER

Miejsce pracy: Ostrołęka

Jakie będą Twoje zadania:

- obsługa kasy fiskalnej

- uprzejma i staranna obsługa klienta polegająca na pomocy przy wyborze towaru przy sprzedaży materiałów budowlanych

- dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru

- przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

Czego oczekujemy od Ciebie:

- znajomości zasad obsługi klienta

- dyspozycyjności

- energicznej, kulturalnej i przyjaznej osobowości

- sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

Co Ci zapewnimy:

- pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze

- umowę o pracę

- możliwość rozwoju i awansu

- zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres e-mail:

biuro@centrumtargowa.pl podając w tytule nazwę stanowiska na które się aplikuje.

Telefon :
297XXXXXX pokaż
biuro@ pokaż
Wyświetleń :170