kategoria: Praca » Dam

Sprzątaczka/ Housekeeping

Cena :
1 234,00 zł

Niemiecki Strandhotel HELGOLAND poszukuje pracownika na stanowisko Sprzątaczka (Housekeeping)

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.

Numer referencyjny: 0559

Miejsce pracy: Am Südstrand 16-17, 27498 Helgoland

Data rozpoczęcia pracy: 01.04.2020

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: sprzątanie pokoi gości, sprzątanie budynku, pranie oraz prasowanie itp.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- dokładność w wypełnianiu powierzonych zadań

- umiejętność pracy w zespole

- samodzielność i sumienność

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 1950 euro brutto

- przewidziane dodatki do wynagrodzenia (dod. na pokój 150 €)

- wyżywienie zapewnione przez pracodawcę (śniadanie)

- zapewnione zakwaterowanie (pokój 2-osobowy)

- praca 7 dni w tygodniu (2 popołudnia wolne)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Lokalizacja:
Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :122