Spółka z o.o. zatrudni na pełen etat asystentkę / asystenta zarządu:

Obowiązki :

Ścisła współpraca z kierownictwem firmy
Zapewnieniu sprawnego funkcjonowania biura, obsłudze korespondencji oraz bieżących spraw administracyjnych w firmie,
Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację napływającej korespondencji (e-mail i poczta tradycyjna).
Bezpośrednich kontaktach z wybranymi partnerami biznesowymi i klientami firmy,
Redagowaniu pism i wiadomości służbowych,
Przygotowywaniu i analizowaniu dokumentów oraz nadzorowaniu ich prawidłowego obiegu, organizacji,
Rozliczaniu czasu pracy zatrudnionych pracowników.
Wstępna weryfikacja faktur zakupu i sprzedaży
Współpraca logistyczno - dokumentowa z innymi działami firmy,
Inne obowiązki powierzone przez zarząd.

Wymagania:

Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
Podstawowych zasad funkcjonowania biura.
Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych.
Podstaw prawno-formalnych prowadzenia działalności gospodarczej.
Znajomości pakietu MS Office.
Organizacji swojego czasu pracy.
Znajomość programów księgowych serii InsertGT mile widziana.
Doświadczenie na aplikowanym stanowisku mile widziane.

Parametry zatrudnienia:
- umowa o pracę,
- pełen etat (poniedziałek - piątek), stałe godziny pracy,
- miejsce: okolice Młynarzy (kod pocztowy 06-231)

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV - rekrutacja@g-still.com
Kontakt telefoniczny na ewentualne spotkanie w siedzibie firmy nastąpi do 5 lipca 2022

Lokalizacja:
Telefon :
515XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :67