Spółka z o.o. zatrudni na pełen etat asystentkę / asystenta zarządu:

Obowiązki :

Ścisła współpraca z kierownictwem firmy

Zapewnieniu sprawnego funkcjonowania biura, obsłudze korespondencji oraz bieżących spraw administracyjnych w firmie,

Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację napływającej korespondencji (e-mail i poczta tradycyjna).

Bezpośrednich kontaktach z wybranymi partnerami biznesowymi i klientami firmy,

Redagowaniu pism i wiadomości służbowych,

Przygotowywaniu i analizowaniu dokumentów oraz nadzorowaniu ich prawidłowego obiegu, organizacji,

Rozliczaniu czasu pracy zatrudnionych pracowników.

Wstępna weryfikacja faktur zakupu i sprzedaży

Współpraca logistyczno – dokumentowa z innymi działami firmy,

Inne obowiązki powierzone przez zarząd.

Wymagania:

Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Podstawowych zasad funkcjonowania biura.

Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych.

Podstaw prawno-formalnych prowadzenia działalności gospodarczej.

Znajomości pakietu MS Office.

Organizacji swojego czasu pracy.

Znajomość programów księgowych serii InsertGT mile widziana.

Doświadczenie na aplikowanym stanowisku mile widziane.

Parametry zatrudnienia:

- umowa o pracę,

- pełen etat (poniedziałek – piątek), stałe godziny pracy,

- miejsce: okolice Młynarzy (kod pocztowy 06-231)

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV – rekrutacja@g-still.com

Kontakt telefoniczny na ewentualne spotkanie w siedzibie firmy nastąpi do 5 lipca 2022

Lokalizacja:
Telefon :
515-XXX-XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :122