SPECJALISTA/-KA DS. BADAŃ I ROZWOJU - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - SPECJALISTA/-KA DS. BADAŃ I ROZWOJU

TWOJE ZADANIA:
- Prowadzenie oraz koordynowanie prac badawczo-rozwojowych
- Monitorowanie przebiegu ich realizacji
- Analizowanie wymagań klientowskich oraz nowych regulacji z zakresu zrównoważonego projektowania oraz bezpieczeństwa produktowego
- Testowanie nowych rozwiązań i opracowywanie standardów doskonalenia produktów oraz zapewnienia zgodności z normami
- Sporządzanie dokumentów, raportów oraz prezentacji statusowych z przebiegu prac projektowych
- Prowadzenie rejestrów badań oraz dokumentacji badawczo-rozwojowej
- Rozliczanie projektów oraz monitorowanie budżetu
- Współpraca z zewnętrznymi ośrodkami naukowo-badawczymi

TWÓJ PROFIL:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżynieria, technologia drewna zarządzanie projektami, zarządzanie innowacjami
- Doświadczenie w prowadzeniu i koordynowaniu projektów
- Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- Umiejętność efektywnej współpracy oraz orientacja na wynik
- Kreatywność w proponowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
- Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i aktualizowania wiedzy

KORZYŚCI:
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola Żółty Słonik dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
- Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Możliwość dołączenia do programu Multisport
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 364 159
Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e76ca138126a4652af84fc39f36e67dd

Telefon :
691 XXX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :87