kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. wsparcia IT

Fabryki Mebli "FORTE" S. A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

  • Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony oraz wszelkie peryferia),
  • Prowadzenie wsparcia informatycznego i technicznego użytkowników,
  • Bieżące naprawy sprzętu komputerowego
  • Zarządzanie kontami Active Directory,
  • Udział w tworzeniu, rozwoju i testach oprogramowania opracowanego na potrzeby firmy,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji użytkowników

Twój profil:

  • Wykształcenie kierunkowe informatyczne
  • Doświadczenie 2 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację – B1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność i komunikatywność

Korzyści:

  • Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Program poleceń pracowniczych
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
  • ZFŚS
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Elastyczny czas pracy

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=436be06375a946c8894115631b36d205

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy: rekrutacja@forte.com.pl

Nr tel 691 350 081

Telefon :
691 XXX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :17