kategoria: Praca » Dam

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY OSTROŁĘKA

Spółki partnerskie Suder & Suder i Suder Plus są jednymi z największych firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje oddziały w największych miastach w całej Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w punkcie handlowym połączona z profesjonalnym doborem i sprzedażą części do samochodów ciężarowych i akcesoriów

  • Tworzenie i utrzymanie dobrych relacji z klientem oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Przyjęcie oraz wydanie towaru

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub dogodną formę współpracy)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • System kafeteryjny MyBenefit, kartę MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

  • Mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym

  • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem

Pozostałe informacje:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres e-mail:

ostroleka@suder.eu

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Tylko obecna rekrutacja: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dobrowolnie przekazanych przeze mnie w toku rekrutacji, również tych wykraczających poza tematy, o które zapytuje rekrutujący."

Obecna i przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dobrowolnie przekazanych przeze mnie w toku rekrutacji, również tych wykraczających poza tematy, o które zapytuje rekrutujący, w obecnej, a także w przyszłych rekrutacjach."

ostroleka@ pokaż
Wyświetleń :129