kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. SAP - Fabryki Mebli Forte S.A.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. SAP – praca zdalna

Miasto: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

Wdrażanie, rozwój, implementacja nowych funkcjonalności oraz utrzymanie środowiska SAP ERP i S4/HANA

Rozwój aplikacji w ramach projektów wdrożeniowych jako programista ABAP

Udział w projektach wdrożeniowych oraz utrzymaniowo – rozwojowych systemu SAP

Efektywna współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi w obszarze SAP

Podejmowanie działań w celu optymalizacji procesów w obszarze SAP, weryfikacja ról i uprawnień użytkowników SAP

Projektowanie oraz przeprowadzanie cyklicznych testów programistycznych

Identyfikowanie i analiza problemów oraz dostarczanie rozwiązań

Współudział w konfiguracji systemu SAP w projekcie podniesienia systemu SAP ERP wersji do S4/HANA

Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Twój profil:

Wykształcenie wyższe informatyczne

Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych oraz utrzymaniowo-rozwojowych SAP

Umiejętność programowania w ABAP / ABAP OO

Umiejętność analizy potrzeb użytkowników i przełożenie ich na rozwiązania SAP

Umiejętność zbierania, organizowania i analizowania informacji biznesowych

Umiejętność pracy zespołowej

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane: Doświadczenie w projektach S4/HANA i znajomość ABAP/Fiori

KORZYŚCI:

Możliwość pracy zdalnie

Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej

Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Płatny program poleceń pracowniczych

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=183e563906de4e23ad3e3c908c1937e5

rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :21