kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. płac - Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko SPECJALISTA DS. PŁAC (praca stacjonarna)

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

Rozliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, sporządzanie rozliczeń dla ZUS, US, PFRON, GUS

Obsługa systemu Płatnik

Rozliczanie czasu pracy

Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Sporządzanie raportów oraz sprawozdań kadrowo - płacowych w programie Excel

Twój profil:

Wyższe wykształcenie

Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płacowym

Praktyczna znajomość podatków, ubezpieczeń społecznych i przepisów prawa pracy

Dobra znajomość pakietu MS Office

Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziana znajomość systemu SAP i doświadczenie w obszarze kadrowym

KORZYŚCI, które oferujemy:

Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Program poleceń pracowniczych

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e61033947d544cd981e3cf8361ab48fa

rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :89