kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. Płac

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukuje kandytatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

  • Rozliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • sporządzanie rozliczeń dla ZUS, US, PFRON,GUS
  • Obsługa systemu Płatnik
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Sporządzanie raportów oraz sprawozdań kadrowo - płacowych w programie Excel

Twój profil:

  • Wyższe wykształcenie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płacowym
  • Praktyczna znajomość podatków, ubezpieczeń społecznych i przepisów prawa pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość systemu SAP i doświadczenie w obszarze kadrowym

KORZYŚCI, które oferujemy:

  • Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=582b5c9fee174151a577de2313a88ae6

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy: rekrutacja@forte.com.pl

Nr tel 691 350 081

Telefon :
691 XXX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :32