kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Fabryki Mebli "FORTE" S. A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie weryfikacji i rejestracji zleceń sprzedażowych, weryfikacji i rejestracji reklamacji oraz korespondencji mailowej z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Obsługa infolinii, w szczególności udzielanie informacji na temat aktualnej oferty i statusu realizacji zleceń
  • Współpraca z oddziałami (fabrykami) oraz innymi komórkami organizacyjnymi „FORTE”.

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego zapewniającą płynną i swobodną komunikację
  • Microsoft Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Mile widziana znajomość procesów w łańcuchu dostaw
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Doskonałe planowanie i organizacja pracy
  • Wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Program poleceń pracowniczych
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
  • ZFŚS
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Elastyczny czas pracy

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy: rekrutacja@forte.com.pl

Nr tel 691 350 081

Telefon :
691 XXX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :92