SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z J. NIEMIECKIM - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z J. NIEMIECKIM - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Fabryki Mebli FORTE S.A w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa klientów w zakresie weryfikacji i rejestracji zleceń sprzedażowych, weryfikacji i rejestracji reklamacji oraz korespondencji mailowej z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Obsługa infolinii, w szczególności udzielanie informacji na temat aktualnej oferty i statusu realizacji zleceń

Współpraca z oddziałami (fabrykami) oraz innymi komórkami organizacyjnymi "FORTE".

Wymagania:

Znajomość j. niemieckiego zapewniającą płynną i swobodną komunikację

Microsoft Office na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziana znajomość procesów w łańcuchu dostaw

Mile widziana znajomość SAP

Doskonałe planowanie i organizacja pracy

Wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników

Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Program poleceń pracowniczych

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

ZFŚS

Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe

Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Elastyczny czas pracy

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=09090452e51242579fd2ae33c9003a40

Lub

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy rekrutacja@forte.com.pl

Nr tel 691 350 081

Telefon :
691XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :39