kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. obsługi klienta

GRILL-IMPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą pod adresem 06-231 Młynarze, Sieluń 4A, zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sieluń (pow. makowski)

Opis stanowiska:

- Zapewnianie doskonałej jakości obsługi nowych i aktualnych Klientów firmy

- Odpowiedzi na zapytania klientów

- Zajmowanie się dokumentacją – zamówieniami, listami przewozowymi oraz przekazywaniem dokumentacji do odpowiednich działów firmy

- Współpraca z działami Zakupów, Handlowym oraz Logistyki

- Dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach realizowanego procesu

- Monitorowanie zamówień, umów handlowych

- Rozwijanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami

- Kształtowanie dobrego wizerunku firm

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej – warunek konieczny

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

- Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne

- Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów

- Odpowiedzialność za powierzone działania

- Motywacja i zaangażowanie

- Umiejętność pracy zespołowej

- Entuzjazm, dobre nastawienie

Oferujemy:

- Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy

- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Pracę w polskiej firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych

- Możliwość używania na co dzień języków obcych

- Przyjazną atmosferę pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacje prosimy przesyłać pod adres e-mail: rekrutacja@grill-impex.com.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o następującej treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - dalej RODO informuję, iż:

- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze kontakt: rodo@@grill-impex.com.pl,

- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;

- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na dane stanowisko, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach;

- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: rodo@grill-impex.com.pl,

Wyświetleń :50