kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. należności z jęz. niemieckim

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukuje kandytatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

  • Weryfikacje zasadności odliczeń klienckich
  • Wystawianie odpowiednich dokumentów rozliczeniowych (faktur korygujących, not uznaniowych)
  • Obsługa portali klienckich w zakresie należności
  • Wyjaśnianie różnic sald
  • Współpraca z różnymi komórkami organizacyjnymi Forte, np. logistyką, sprzedażą, księgowością.

Twój profil:

  • Wykształcenie średnie - mile widziane wyższe lub w trakcie studiów.
  • Ze znajomością jęz. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (głównie korespondencje e-mailowe)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Umiejętności analityczne i matematyczne
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość j. angielskiego czy znajomość procesów w łańcuchu dostaw

CO OFERUJEMY W RAMACH WSPÓŁPRACY?

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym/zdalnym
  • Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym Żółty Słonik
  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
  • Możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego Medicover
  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=03e0451c32284f0199565cdbf0658f9d

Lub

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy: rekrutacja@forte.com.pl

Nr tel 691 350 081

Telefon :
691 XXX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :25