kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. marketingu internetowego

Jesteśmy ostrołęcką firmą zajmującą się marketingiem personalnym i rekrutacją dla branży budowlanej w całej Polsce i za granicą. Wszystkie nasze obecne wysiłki koncentrujemy na realizacji jednego celu. Naszą misją jest rozwiązanie wszelkich problemów naszych Klientów związanych z poszukiwaniem nowych osób do pracy. Szukamy kogoś, kto wesprze nas zespół jako:

Miejsce pracy: Ostrołęka

Zadania:

  • Prowadzenie konta na FB, LinkedIn
  • Opieka nad stronami internetowymi firmy (www.pracownicybudowlani.pl, www.top-manager.pl, www.brygadybudowlane.pl)
  • Zarządzanie programem CRM (Sales Manago)
  • Projektowanie podstawowej grafiki
  • Tworzeniu strategii marketingowych
  • Przygotowywanie treści marketingowych, publikacji, ogłoszeń, wpisów
  • Koordynacja wszelkich działań marketingowych i PR’owych

Wymagania:

  • Biegła znajomość obsługi kampanii w FB
  • Znajomość programów graficznych i umiejętność tworzenia nieskomplikowanych projektów
  • Dobra znajomość Excela
  • Entuzjazm i umiejętność pracy w zespole
  • Pomysłowość, kreatywność, nieszablonowy sposób myślenia
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Pracę na pół etatu lub w ramach b2b
  • Pracę w Ostrołęce, w zgranej, kilkuosobowej firmie
  • Samodzielne stanowisko, połączone z odpowiedzialnością za całość działań marketingowych
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakresie marketingu

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem poniższego linku:

anna.rydzewska@ pokaż
Wyświetleń :227