kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. ewidencji ważeń i obsługi kontraktów

"Zakład Przetwarzania Odpadów Zawisty" Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Zawistach Podleśnych k. Małkini Górnej zatrudni osobę na stanowisko:

Oczekiwania:
- wykształcenie kierunkowe wyższe lub średnie (m.in. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, zarządzanie, inne pokrewne),
- mile widziane doświadczenie w pracy nam podobnym stanowisku,
- dynamiczna postawa, komunikatywność,
- bardzo dobra znajomość MS Office,
- dyspozycyjność, pracowitość, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:
- obsługa systemu wagowego,
- obsługa bazy danych o odpadach
- prowadzanie karty ewidencji odpadów,
- wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
- wystawianie dokumentów wagowych,
- nadzór i prowadzenie prawidłowej gospodarki magazynu paliw,
- przygotowywanie raportów,
- sporządzanie zestawień sprzedaży,
- planowanie procesów logistycznych związanych z realizacją kontraktów,
- realizacja obsługi kontraktów.

Oferujemy:
- transport do i z Zakładu,
- stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stabilne warunki zatrudnienia.

CV z dopiskiem nazwy stanowiska proszę przesyłać na mail zpozawisty.mduszak@gmail.com

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Zakład Przetwarzania Odpadów Zawisty" Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".

Wyświetleń :39