Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

SPAWACZ TIG, MIG/MAG - PRACA

SPAWACZ TIG, MIG/MAG - PRACA

          

Poszukujemy zdolnych oraz samodzielnych SPAWACZY metoda TIG i MIG/MAG spawanie stali czarnej oraz stali nierdzewnych elementów na podstawie rysunków technicznych

Oferujemy:

-  umowę o pracę,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

- stabilne warunki zatrudnienia.

Wymagania:

- umiejętność spawania metodą TIG i MIG/MAG,

- umiejętności ślusarskie, niezbędne podczas montażu złożeń rurowych (cięcie, dopasowanie  elementów, przygotowanie złączy do spawania),

- umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym (mile widziane),

-mile widziane doświadczenie w montażu oraz spawaniu stali wysokostopowych  

  (nierdzewnych),

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy,

-uczciwość oraz zaangażowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

na adres biuro@hydro-instal.pl

                                              

  1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.
  2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.
  4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.
  5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl


Dane kontaktowe :
Telefon :
029-XXX-XX-XX pokaż
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.hydro-instal.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :14:57, 31-08-2020
Data wygaśnięcia :14:57, 30-09-2020
Wyświetleń :74