kategoria: Praca » Dam

Spawacz MIG/TIG- bez języka - od zaraz- Niemcy

Firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy personelu przemysłowego i technicznego zatrudni pracownika na stanowisko:

Spawacz MIG/TIG

Stawka: 15-16 euro netto/h

Miejsce pracy: 06889 Coswig, Saksonia

Zadania:

·         Spawanie aluminium lub stali nierdzewnej.

Wymagania:

·         Wykształcenie zawodowe lub odpowiednie kwalifikacje,

·         Ważne lub nieaktualne świadectwo potwierdzające kwalifikacje,

·         Doświadczenie w obróbce metali, spawaniu aluminium lub stali nierdzewnej.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

·         Bezpłatne zakwaterowanie,

·         Pracę od poniedziałku do piątku,

·         Dodatek urlopowy i świąteczny,

·         Możliwość zjazdów co weekend do polski.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MIG/TIG” – oddzwonię!

Lokalizacja:
Telefon :
536XXXXXX pokaż
mb@ pokaż
Wyświetleń :27