Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

SPAWACZ MIG/MAG ŁYŻKI KOPARKOWE - PRACA

SPAWACZ MIG/MAG ŁYŻKI KOPARKOWE - PRACA

          Firma Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG – ŁYŻKI KOPARKOWE

ZAPEWNIAMY:

- atrakcyjne zarobki

- forma zatrudnienia: umowa o pracę, własna działalność – do uzgodnienia

- praca w Ostrołęce (bez delegacji)

- szkolenia, kursy

- spawarki puls wysokiej jakości (Fronius, Merkle)

- przyłbice spawalnicze z nawiewem i filtrem

- komplet odzieży i środki ochrony osobistej

- płatne nadgodziny

- spawanie dużych łyżek koparkowych

- praca na pozycjonerze spawalniczym


WYMAGAMY:

- umiejętności spawania blach czarnych

- zaangażowanie

- brak nałogów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

na adres biuro@hydro-instal.pl

lub kontakt telefoniczny – Patrycja 505 778 308

                                              

1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.

2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.

3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.

4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.

5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.plDane kontaktowe :
Telefon :
29-XXX-XX-XX pokaż
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.hydro-instal.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :08:34, 08-08-2022
Data wygaśnięcia :08:34, 22-08-2022
Wyświetleń :226