Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

SPAWACZ MIG/MAG - PRACA

SPAWACZ MIG/MAG - PRACA

          

Poszukiwani solidni SPAWACZE metodą MIG/MAG

Nasza oferta:

- atrakcyjne zarobki - szacowane wynagrodzenie 5 500 zł net,

- dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, własna działalność – do uzgodnienia),

- praca w Ostrołęce,

- po okresie próbnym możliwość podwyżki,

- praca zgodnie z grafikiem.Wymagania:

- umiejętność spawania metodą MIG/MAG,

- umiejętności ślusarskie, niezbędne podczas montażu,

- zaangażowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

na adres biuro@hydro-instal.pl

lub kontakt telefoniczny – Patrycja 505 778 308

                                              

1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.

2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.

3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.

4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.

5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.plDane kontaktowe :
Telefon :
29-XXX-XX-XX pokaż
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :hydro-instal.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :13:12, 15-06-2022
Data wygaśnięcia :13:12, 15-07-2022
Wyświetleń :30