kategoria: Praca » Dam

Spawacz - Norwegia

Cena :
11 000,00 zł

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy  (nr certyfikatu 1235) i poszukujemy  dla naszego kontrahenta  doświadczonych Spawaczy. W związku z realizacją nowych projektów co tydzień wyjeżdżają za naszym pośrednictwem grupy nowych pracowników.

Miejsce pracy: Norwegia

Jeśli:

Masz doświadczenie jako Spawacz/ Ślusarz, spawałeś tory kablowe na statkach i posiadasz aktualne certyfikaty spawalnicze 111; 135/136

To skontaktuj się z nami: work.timepersonale.com/pl/

Jako Spawacz będziesz zajmować się:

Spawaniem torów kablowych na statku;

Spawaniem metodami 111 i 135 oraz szlifowaniem konstrukcji stalowych;

Podstawowymi zadaniami monterskimi

Oferujemy:

Pracę za granicą dającą duże możliwości rozwoju;

Atrakcyjne wynagrodzenie;

Pracę w systemie rotacyjnym;

Kompleksową organizację formalności związanych z wyjazdem;

Zakwaterowanie i transport;

Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

Zainteresowany? Aplikuj na naszej stronie internetowej: work.timepersonale.com/pl/.

~~Na bieżąco kontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami~~

radek@ pokaż
WWW :www.timepersonale.pl
Wyświetleń :457