kategoria: Praca » Dam

Ślusarz

Ślusarz

ZURAD Sp. z o.o. należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. (PGZ S.A.) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Ślusarz

Zakres obowiązków:

- kształtowanie prostych detali,

- wiercenie otworów wiertarkami ręcznymi i mechanicznymi,

- gwintowanie,

- usuwanie zadziorów-piłowanie,

- zgrzewanie punktowe elementów detali stalowych.

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie ślusarza,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- samodzielność, dobra organizacja pracy, efektywność, systematyczność i dokładność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę (praca jednozmianowa),
- stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- dostęp do benefitów pracowniczych,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
- przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

Zapraszamy do wysłania CV na adres: praca@zurad.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych (do pobrania na stronie www.zurad.com.pl zakładka: Kariera-Ogłoszenia o pracę).

Lokalizacja:
Telefon :
644XXXX pokaż
praca@ pokaż
WWW :www.zurad.com.pl
Wyświetleń :96