kategoria: Praca » Dam

Reprezentant Handlowy

Jesteśmy ostrołęcką Firmą. Obecnie zatrudniamy 7 osób. Zajmujemy się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i podwykonawców dla branży budowlanej.

Obecnie prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko Reprezentant Handlowy. Poniżej przedstawiamy główne zadania, nasze oczekiwania oraz skrócony opis oferty.

Główne zadania:

  1. Telefoniczna prezentacja oferty firmy (połączenia przychodzące i wychodzące).
  2. Tworzenie i wysyłanie ofert.
  3. Budowanie sieci kontaktów.
  4. Podpisywanie umów handlowych.
  5. Utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji z Klientami.
  6. Rejestrowanie zdarzeń w CRM.

Od Kandydatów oczekujemy:

  1. Pozytywnej energii i optymizmu.
  2. Pasji związanej z pracą w sprzedaży.
  3. Gotowości do wzięcia odpowiedzialności za wyniki.
  4. Umiejętności wykonywania zadań pod presją.
  5. Doświadczenia w podobnej pracy.
  6. Bardzo dobrej organizacji pracy.
  7. Wyczucia marketingowego.

Oferujemy:

  1. Uczestnictwo w realizacji celu wspólnego stworzenia najlepszej w kraju firmy pozyskującej kadry dla sektora budowlanego.
  2. Możliwość pracy w godzinach 8-16 albo 8.30-15.30.
  3. Pracę w młodym, zgranym zespole.
  4. Pracę na miejscu, bez delegacji.
  5. Możliwość awansu na stanowisko kierownicze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą poniższego linku:

www.pracownicybudowlani.pl
www.brygadybudowlane.pl
www.top-manager.pl

anna.rydzewska@ pokaż
Wyświetleń :241